czwartek, 29 czerwca 2017

SWEDEN | AIRPORT | SUBWAY


Witam! Skąd? Jeśli jesteście wiernymi czytelnikami, to powinniście wiedzieć! Odpowiedź brzmi... ze Szwecji!! Tak, jestem teraz w moim drugim domu. Cieszę się? Nie bardzo. Dlaczego? Z jednej strony wspaniale, że będę pracować i zarobię parę groszy. Z drugiej jednak musiałam rozstać się z moim chłopakiem. Dwa miesiące rozłąki to jest jednak coś. Taka sytuacja nie jest pierwszy raz, dlatego wiem, że będzie dobrze. Przez ten argument tamte plusy stają się nieistotne. W każdym razie, po kilku godzinach płaczu, nadszedł czas na pakowanie. Ze względu na ilość moich ubrań, było to dość trudne. W końcu wyjechałam w długą podróż w kierunku lotniska. Mieliśmy jeszcze godzinkę do rozpoczęcia odprawy, dlatego zatrzymaliśmy się w Subway'u. Zjadłam tam kanapkę i darmowe czekoladowe ciastko, które było w zestawie z kawą. Gdy już byliśmy w bazie ,,latających ptaków", przestraszyłam się. Pierwszy raz byłam na lotnisku w okresie wakacyjnym. Zawsze wyjeżdżałam w ciągu roku szkolnego. Bałam się, że nie zdążymy na samolot. Jednak znalazłyśmy z mamą chwilkę, aby zrobić mi na miejscu kilka zdjęć na bloga, ale większość była niestety rozmazana. Udało mi się znaleźć jakieś perełki, które możecie teraz oglądać. Co do samego lotu samolotem, to przyzwyczaiłam się do tego i nie odczuwałam żadnego zachwytu. Jedyne o czym myślałam to ile jeszcze i co tym razem jest w gazetce. Uwielbiam przeglądać strony tego cuda pokazanego wyżej. Z wszystkiego starałam się robić relację na moim snapie @keyshulaa, ale niestety snapy nie chciały się dodawać. Za słaby internet. Kiedy przekroczyłam granicę w samolocie, nie mogłam już korzystać z transferu danych. Zostałam na lodzie. W dodatku w domu również nie mam internetu w telefonie, bo mamy chwilowy problem z ruterem. Jeśli jesteście ciekawi kultury Szwecji i mojego życia w tym kraju, zostańcie tutaj na dłużej. Zapraszam!


19 komentarzy:

 1. Piękna! Od razu się głodna zrobiłam :D

  OdpowiedzUsuń
 2. oj moja przyjaciolka byla w Szwecji i mowi ze super <3
  dorey-doorey.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ślicznie wyglądasz! <3
  Byłabyś zainteresowana wspólną obserwacją?:)
  Pozdrawiam
  agnesssja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Kochana moja nadjeżdżam! Niedługo będę musimy się spotkać ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Love your post dear ♥
  If you want check out my blog.I write about fashion,beauty and lifestyle . Maybe we can follow each other and we can be great blogger friends !

  http://herecomesajla.blogspot.ba/

  OdpowiedzUsuń
 6. Heh lubie bardzo nort fisha :D

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com/2017/06/futrzana-kamizelka-czy-tylko-na-jesien.html

  OdpowiedzUsuń
 7. Super zdjęcia! Udanego pobytu <3

  Pozdrawiam ♥
  Yudemere

  OdpowiedzUsuń
 8. cudownie wygladasz! Szewcja z tego co slyszalam, to cudowny kraj :)

  nowy post <3
  http://justemsi.blogspot.com/2017/06/stars-are-among-us.html

  OdpowiedzUsuń
 9. świetne zdjęcia!

  https://www.strong-power.pl/

  OdpowiedzUsuń
 10. Super, ja osobiście nigdy nie byłam w Szwecji, jednak mam tam jakąś garstkę zaufanych ludzi z rodziny, więc może jeszcze kiedyś uda mi się tam polecieć na jakiś urlop.

  OdpowiedzUsuń
 11. Hej, hej, trafiłam tutaj przez przypadek. Jednak Twój post w pewien sposób mnie poruszył. Życzę powodzenia z chłopakiem! Czasami takie momenty rozłąki nawet dobrze robią związkowi. Trzymaj sie :)
  Zaglądnij do mnie https://magdanowak1709.wixsite.com/mags

  OdpowiedzUsuń
 12. Byłam kiedyś w Szwecji, ale tylko na jeden dzień :(
  Super wyglądasz!

  Miłego dnia :)
  MÓJ BLOG - KLIK

  OdpowiedzUsuń
 13. Udanego wyjazdu ;).
  https://modoemi.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 14. udanego wyjazdu <3
  Zapraszam do siebie kochana <3
  stay-possitive.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 15. Wonderful travel photos! You chose a lovely and fashionable outfit to travel in. The dress is very pretty and looks very nice styled with the fishnets. It is nice that there was some tasty food to eat while traveling. Sweden sounds like a wonderful place to visit.

  http://www.full-brief-panties.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń