ABOUT ME

  
Nazywam sie Klaudia Modelska zwana przez najbliższych Keyshą

Ogólnie jestem zakręconą czternastolatką ( 15 będę miała 12 grudnia) z nałogowymi głupawkami. Umiem sie śmiać dobre 15 minut z siebie, a czasem nawet z niczego. Podróżuję odkąd ukończyłam półtora roku. Przeżyłam pół życia w Szwecji. Zanim poszłam do szkoły byłam chyba tylko zimę w Polsce. Teraz przyjeżdżam do Szwecji jedynie w wakacje.
Od dziecka insteresowałam się modą, gdyż w zerówce powiedziałam mojej szanownej Pani Dyrektor, iż jej apaszka gryzła się z jej spódnicą. Była zaskoczona.... Takie małe dziecko upokorzyło ją, a jednak.... Przyznała mi rację i zaśmiałą się. Znaczy ja tego nie pamiętam, ale tak mi opowiadała mama, a nawet jeszcze przed końcem roku szkolnego Dyrektorka. Nie wierzyłam własnym uszom. Do teraz nie wierzę w to!!!

Od kąd też pamiętam rysuję lub bazgrolę coś na kartce papieru. Moim jednym z talentów jest malarstwo. Zazwyczaj są to projekty, modelki coś, jak żurnal. Widzicie? Tutaj moda też się objawia.

Uwielbiam szykowne dodatki, czyli biżuterie, paski, różne okulary (zerówki) jedne z tych najmodniejszych. Lubię kompletować ubrania ze sobą. To właśnie ja!! Oprócz sztuki interesuję się też fotografią, muzyką, gdyż gram na gitarze klasycznej. Mam w domu dwie gitary, właśnie tą najzwyklejszą i elektryczną bez jednej struny,bo dwa lata temu, kiedy nie umiałam jeszcze grać w żaden sposób, bawiłam się nią trochę (nastrajałam ją) i struna ,,e'' (ta najcieńsza) po prostu pękła. Mam 100 puntktów za INTELIGENCJĘ!!!
Kiedy leci jakaś muzyka np. w samochodzie w ESKA i ta piosenka jest rytmiczna, to udaję, że gram na perkusji. Uwielbiam wybijać sobie rytm na nogach. Czasem nawet robie to na lekcjach długopisem, kiedy jakaś melodia wpadnie mi do głowy. Nauczyciele mnie upominają, klasa się śmieję, a ja co robię? Śmieję sie z siebie!! Czasem to robię nawet nie zauważając tego. Taki dar... (skromna)Mimo, iż nie widać może tego, jestem taką crazyolką. Jestem dziwna, może czasem troszkę agresywna, ale każdy to w sobie ma. Szczera do bólu!! Zawsze tak było. Nie umiem wytrzymać długo w kłamstwie.

Jeśli wyznaczam sobie jakiś cel, to dąże do niego nawet po trupach, 

ale bez miliona ludzkich zgonów. Radzę sobie z hejterami, bo mnie nie obchodzą opinie innych. Jeśli ktoś ma o mnie złe zdanie, to jego problem, a nie mój. Mi jest z taką mną dobrze. Jednak nie chodzi o to, że nie przejmuję sie opinią moich czytelników. Słucham ich i ich wskazówki biorę sobie do serca. Czytam każdy komentarz i wchodzę w każdy podany link. Jeśli blog mi sie podoba to obserwuję i taka bajka!!
Mój blog jest ogólnie Lifestylowy, jednak znajdziecie na nim różne stylizacje i marki ubrań, z których składa się stylizacja. Ponieważ nie mam żadnej współpracy linki są niepodlinkowane. Jeśli ten post zachęcił Was do zaobserwowania mojego bloga. To już chyba tyle. Chyba w tym poście odnowiłam patrzenie na świat i to całe BLOGOWANIE.

Bay

SNAPCHAT - Keyshulaa
  FANPAGE - KLIK
  INSTAGRAM - KLIK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz